Bezpieczeństwo naszych dzieciaków jest najważniejsze

Dzieci to wspaniałe stworzenia. W prawdzie na początku stwarzają mało albo w ogóle problemów to te większe dzieci już zgodnie z zasadą proporcjonalności stwarzają dużo a nawet ogrom problemów. Każdy rodzic wie coś o tym. Dzieci które od małego są rządne przygód zwykle mają problem z częstymi urazami jakie mogą na nie czyhać. Dom nie zabezpieczony to tor przeszkód, albo plac bitwy. Dzieci są ciekawe świata dlatego dotykają się rzeczy które z reguły są niebezpieczne dla zdrowia i życia.

Odpowiednio zabezpieczony plac zabaw

Odpowiednio zabezpieczony plac zabaw [źródło: http://www.yocco.com.pl/]

My rodzice powinniśmy te przedmioty wszystkie zabezpieczyć, żeby nasz ciekawski maluszek nie musiał boleśnie odczuć na własnej skórze czym pachnie ciekawość. W sumie może sroga nauczka może być najlepszą nauczycielką. Jednak nie jesteśmy w stanie przewidzieć w jakim kierunku może pójść taka nauczka. Może ona okazać się bardzo tragiczna w skutkach. Dlatego raczej wolę żeby w takich kwestiach nie ryzykować. Naukowcy twierdzą, że dzieci od może 5 roku życia potrafią zapamiętać zdarzenia. A takie negatywne doświadczenia tkwią w psychice dziecka przez bardzo długi okres życia.

Jeżeli nasze dziecko ma zamiar się bawić, zorganizujmy mu idealne miejsce – bezpieczne miejsce. Płyta bezpieczna jest idealnym miejscem dla dzieci lubiące bawić się na podłodze. Dzięki takiej gumie dziecko które zaczyna chodzić może wywracać się bez obaw, nic się mu nie może stać. Guma z jakiej wykonano płytę nie jest szkodliwa dla życia i zdrowia milusińskich. Poparte zostały długo trwającymi testami zdrowotnymi. W takiej sytuacji dziecko nie ma wyboru i musi zachowywać się grzecznie. W sumie to nawet nie musi bo i tak nic się mu nie stanie. A więc drodzy rodzice zapraszamy do za kupowania naszych bezpiecznych produktów, które pozwolą na wiele Twojemu dziecku, nie powodując przy okazji cienia niebezpieczeństwa. Każdy kto kiedykolwiek przeżył upadek dziecka na twardej nawierzchni może skończyć się tragicznie. Dzięki produktom płyty gumowe, można spokojnie robić różne czynności podczas zabawy dziecka.

Plac zabaw dla naszych dzieci

Plac zabaw dla naszych dzieci [źródło: http://www.yocco.com.pl/]

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Bezpieczeństwo naszych dzieciaków jest najważniejsze, 8.0 out of 10 based on 1 rating

2 Responses to Bezpieczeństwo naszych dzieciaków jest najważniejsze

 1. Janina pisze:

  W 100% macie Państwo rację. Najważniejsze dla naszych pociech jest, aby parki dla nich przygotowywane były na 1000% bezpieczne. Bez tego zawsze przy zabawie może zdarzyć się coś przykrego. Dlatego powtarzam naszej radzie na zebraniach aby zainwestować w bezpieczną nawierzchnię z płyty gumowej która by zwiększyła bezpieczeństwo na naszym placu zabaw. Mam już swoje wnuki i strasznie się o nie martwię, chociaż wiem, że moje dzieci bawiły się na gorszych placach i nic sobie nie zrobiły.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  • Wiesiek pisze:

   Masz rację Janino. Trzeba inwestować w bezpieczeństwo naszych pociech. A skoro istnieją technologie pozwalające na położenie nawierzchni z gumowych płyt, trzemu mielibyśmy z nich nie skorzystać.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *