Upiększ swój ogród z naszą firmą

Wspólnie z firmą zajmującą się projektowaniem ogrodów za interesowaliśmy się stwarzaniem filmików z codziennymi pracami w ogrodzie. Takie prace będą odbywały się w ramach projektu: „Moje podwórko to też mój dom” filmiki będą trwały około 20 minut jedna. Pierwszy odcinek tyczył będzie się systemy nawadniania. Będziemy najpierw montować później testować cały ten system pod katem sprawności całej cyrkulacji wody w obiegu. Na szczęście nowe systemy nawadniania mogą być wyposażone dodatkowo w czujniki wody, żeby nie mieć problemu z nie gospodarnością wody. Wszystkie czynności, jakie będziemy czynić podczas kręcenia będą ekologiczne.

Labirynt w ogrodzie

Labirynt w ogrodzie

Wiele osób zastanawia się dlaczego to robimy. Często też złośliwi doszukują się drugiego dna, głównie materialnego. Nasza ekipa robi to zupełnie za darmo, dla dobra sprawy. Jeżeli wszyscy będziemy dbać w swoim obszarze o ekologię, to będziemy mieć idealnie czyste środowisko. Wiadomo, że mamy swoich osobistych sponsorów, którzy rekompensują nam wypożyczany sprzęt na potrzeby kręcenia odcinków. Ale nic poza tym! Nie dostajemy z tego tytułu żadnych pieniędzy. Mało kto podjąłby się takich czynności. Firma prowadzi również dodatkowo nabór na ogrodników, którzy bez żadnych skrupułów będą udzielać się w tym projekcie. Casting trwa do końca stycznia, więc proponuję się pospieszyć bo ludzie pchają się do tej roli jak po świeżo wypieczone bułeczki. Nasuwa się również pytanie gdzie będzie można oglądnąć te odcinki. Więc już szybko rozwiewam wszystkie wątpliwości z tym związane. Wszystkie odcinki będzie można oglądnąć na darmowych platformach wideo takich jak YouTube, czy Vimeo, także nie ma problemu z dostępnością materiału. Będziemy stopniowo udostępniać również filmy instruktażowe jak zasadzić egzotyczne krzaczki. Zapraszamy na strony gdzie będzie można uzyskać więcej informacji na temat naszych inicjatyw społecznych. Tam również umieszczony jest regulamin, który warto przeczytać. Cała ekipa pozdrawia i zaprasza do współpracy.

Ogród

Ogród

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Upiększ swój ogród z naszą firmą, 6.0 out of 10 based on 3 ratings

2 Responses to Upiększ swój ogród z naszą firmą

 1. Janek pisze:

  Jestem pod wrażeniem co potraficie zrobić z ogrodem. Właśnie zastanawiam się nad zatrudnieniem Was u mnie. Moje podwórko nadaje się obecnie do gruntownego zrównania z ziemią i stworzenia nie powtarzalnego widoku. Ciekaw jestem ile kosztuje projekt oraz jego realizacja na działce 50 arowej?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 2. Agnieszka pisze:

  Proszę państwa tak profesjonalnie wykonanych działek nie widziałam juz dawno. Tak samo jak pan janek zastanawiam sie nad zatrudnieniem Was. Przede wszystkim potrzebuje profesjonalnego projektu mojego ogrodu, gdzie wszystko będzie zrobione od systemów nawadniania, aż po wybór drzewek koło budynku. Na pewno nie może zabraknąć ławeczki na której w spokoju sobie poczytam książkę. Dodatkowo bedę potrzebować małego placu na który moje wnuki będą się bawić. Jesteście w stanie to wykonać?

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *